در طول روز سوالات متداولی از کارشناسان ما پرسیده میشود. برای همین تصمیم گرفتیم که پر تکرار ترین سوالات شما عزیزان رو در این بخش پاسخ گو باشیم.

1- کوچینگ و بیزینس کوچینگ یعنی چی؟ کوچینگ یعنی مربیگری و بیزینس کوچینگ یعنی مربیگری کسب و کار.

به طور مثال همانطور که شما برای گردش و تفریح دنبال یک پایه و یک همراه می گردید، برای موفقیتتون هم باید یک همراه و یک نفر در کنارتون باشه که در اصطلاح به بیزینس کوچ شهرت دارد. بیزینس کوچ به صاحب کسب و کار کمک می کند که با تکیه بر نقاط قوت خود به بالاترین سطح خودشان در کوتاهترین زمان برسند.

2- بهترین سرمایه گذاری کجاست؟ بهترین سرمایه گذاری روی خودتون و کسب و کار خودتونه. اگر کسب و کار دارید روی توسعه و رشد کسب و کار و سیستم سازی اون و اگر کسب و کار ندارید روی بالا بردن مهارت های خودتون برای راه اندازی کسب و کار سرمایه گذاری کنید.

3- بهترین راه برای ایجاد کسب و کار چیه؟ توجه به نیاز مشتری و همچنین خلق ارزش پیشنهادی برای مخاطبین هدف

4- کسب و کارمون رو چطور رشد بدیم؟ به طور کلی برای رشد کسب و کار باید بر روی ارزش پیشنهادی جدید، مشتریان جدید، کانالهای ارتباطی جدید و همچنین تعامل با مشتریان تمرکز کنید.

5- چطور کسب و کار رو سیستم سازی کنیم؟ برای سیستم سازی کسب و کار باید دقیقاً بر روی مستند سازی دستورالعمل های پرسنل، با توجه به اصول اجرایی و اهداف شرکت تمرکز کنید.

6- آموزشهای شما چه کمکی میتونه به ما بکنه؟ مجموعه توسعه کسب و کار سلطان گروپ با ابزارهای قدرتمندی که در اختیار دارد به شما کمک می کند که در کوتاه ترین زمان کسب و کار خود را به بالاترین سطح خود برسانید و همچنین با سیستم سازی کسب و کارتون از آن خارج شوید و بتونید کسب و کار خود را تکثیر کنید.

7- هدف گذاری یعنی چی؟ هدف گذاری فرایندی است که تکلیف تک تک لحظه های تک تک روز های زندگی شما را مشخص می کند.

8- چطور هدف گذاری کنم؟ برای هدف گذاری باید بر روی اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تمرکز کنید و دقیقاً باید با اقدامک نویسی به صورت شفاف آنها را مشخص کنید که بتونید به آنها برسید.

لطفا در ابتدا سوالات رو مطالعه فرمایید و در صورت داشتن سوال جدید با خیال آسوده با شماره 8432024-0713 مجموعه سلطان گروپ تماس بگیرید تا توضیحات کامل را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

ما روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 18 به همه‌ی تلفن‌ها پاسخ می‌دهیم. به ایمیل‌ها معمولاً ظرف بیست و چهار ساعت، و در موارد استثنایی،‌ حداکثر دو روز کاری، رسیدگی می‌شود.

با سپاس از همراهی شما