راهنمای خرید مبلمان

قبل از خرید مبلمان، باید بدانید که چگونه بهترین نوع مبلمان را با توجه به نیاز های خود پیدا کنید.

در این مقاله از مقالات آموزشی صنعت چوب ، به بررسی نکات مهم قبل از خرید مبلمان می پردازیم.

یک سری قوانین کلی در زمینه ی خرید مبلمان وجود دارد اما گاهی اوقات باید پارامتر های خاص تری را در نظر بگیرید.

قبل از خرید مبلمان مورد نظر خود باید اصول آن را بیاموزیم، در غیر این صورت می تواند فرآیندی بسیار گیج کننده و خسته کننده به نظر برسد.

این نکات تخصصی را در مورد خرید مبلمان و سایر وسایل چوبی در نظر بگیرید.

به منظور تسهیل خرید خود، محمدرضا سلطانی ، بیزینس کوچ حرفه ای ، راهکار های زیر را به شما ارائه می دهد.

قبل از خرید مبلمان

انتخاب مبلمان مناسب یکی از نیازمندی های منزل شماست. بنابراین قبل از خرید مطمئن شوید که مبلمان متناسب با نیاز خود را تهیه می کنید.

ابتدا، تعیین کنید که آیا متناسب با فضای داخلی می باشد یا خیر و سپس به دنبال مدلی باشید که متناسب با دکوراسیون، نور پردازی و سلیقه شماست.

پارچه ای که برای مبل خود انتخاب می کنید نیز باید با سایر دکوراسیون منزل شما همخوانی داشته باشد.

در نهایت، با در نظر گرفتن نکات فوق و کیفیت آن، مبلمان متناسب با بودجه خود را تعیین و خریداری کنید.

سایر نکات آن:

تم خانه

تم و سبک خانه، ارتباط زیادی با شخصیت افراد دارد. اکثر خانم ها ارزش زیادی برای آن قائل هستند. خرید مبلمان باید با دقت انجام شود تا از حداقل اشتباهات جلوگیری کند‌

اندازه خانه

این باید مهم ترین عامل در انتخاب مبلمان باشد زیرا شما را در نحوه ی چیدن آن، راهنمایی می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که یک تخمین تقریبی از فضای مورد نیاز انجام دهید.

قیمت

اکثر مردم پس از انتخاب مبلمان ایده آل خود و زمان پرداخت، دچار نگرانی می شوند. برای جلوگیری از آن، باید بودجه ی خود را قبل از انتخاب در نظر بگیرید و قبل از ثبت سفارش موجودی کارت اعتباری خود را بررسی کنید.

قبل از انتخاب مبلمان امنیت مالی بسیار مهم است زیرا در وقت شما نیز صرفه جویی می کند.

مواد مصرفی

مواد و فوم به کار برده شده در مبلمان، نقش مهمی در کیفیت و همچنین قیمت آن دارد.

فوم مورد استفاده در آن بایستی بادوام باشد تا پس از مدت کوتاهی، مبلمان کیفیت خود را از دست ندهد.

نقش فوم در خرید مبلمان

سایر نکات قبل از خرید دیگر مصنوعات چوبی

قبل از خرید تخت خواب

قبل از خرید تخت خواب، باید بدانید که تخت خواب راحت همان مبلمانی است که برای داشتن یک خواب راحت در هر اتاقی ضروری است.

همچنین باید با توجه به سبک و اندازه اتاق، تخت خوابی را انتخاب کنید که هنگام خواب احساس آرام بخشی را به شما القا کند.

تخت خواب ها در هر سبک و اندازه و ارتفاع موجود هستند. علاوه بر خرید تخت خواب برای خود، ممکن است بخواهید یک تخت مناسب برای کودک یا مهمان نیز بخرید. گاهی اوقات ممکن است با کمبود فضا مواجه شوید. در چنین شرایطی تخت خواب های دو طبقه بهترین گزینه برای شما هستند.

قبل از خرید صندلی

خرید صندلی مناسب، سرمایه گذاری خوبی محسوب می شود به خصوص در زمانی که روی آن می نشینید و کار می کنید.

قبل از خرید صندلی، بررسی کنید که آیا پشتی و ارتفاع صندلی قابل تنظیم هستند یا خیر. شما همچنین باید بتوانید شیب صندلی خود را مطابق با میل خود تنظیم کنید و در حالت ایده آل، صندلی باید به اندازه کافی راحت باشد تا کمر و پای شما آسیب نبیند.

قبل از خرید چراغ رو میزی

قبل از خرید چراغ رو میزی،‌نوع مورد نیاز خود را مشخص کنید. چراغ رو میزی یکی از لوازم جانبی مبلمان است که علاوه بر نور می تواند چیز های زیادی به اتاق اضافه کند.

از آنجایی که چراغ های رو میزی در اشکال، اندازه ها و سبک های مختلف وجود دارند، می توانند به شما کمک کنند تا ظاهر تخت خواب خود را بهبود بخشید و جلوه ی زیبا تری به آن دهید.

چه قصد داشته باشید مبلمان خود را به صورت آنلاین بخرید و چه بخواهید به صورت محلی بخرید، ابتدا باید گزینه های ایده آل خود و قیمت ها را در وبسایت ها بررسی کنید.

این جستجو به شما کمک می کند تا قبل از خرید، سبک های مورد علاقه خود را پیدا کنید و رتبه بندی مبلمان ها و نظرات مشتریان را نیز ببینید.

نکات مهم برای خرید آنلاین مبلمان:

اینترنت به عنوان یک بازار آزاد عمل می کند و همه ی فروشندگان آنلاین مبلمان، معتبر و قابل اعتماد نیستند. برای محافظت از اطلاعات مالی خود، مبلمان را به صورت آنلاین از وبسایت های محبوب و امن خریداری کنید. این همچنین خطر بروز مشکلات را پس از تکمیل خرید کاهش می دهد.

زمانی را به تحقیق در مورد وبسایت ها و مبلمانی که قصد خرید آن را دارید، اختصاص دهید.

صفحه ی درباره ما را بخوانید

تحقیقات خود را با خواندن صفحه درباره ما و اطلاعات آن ها شروع کنید. در این قسمت تاریخچه و اطلاعات مربوط به فروشگاه را مرور کنید. همچنین شرکت های معتبر همیشه راه هایی را برای برقراری تماس ارائه می دهند.

به دنبال نظرات بگردید

وبسایت های معتبر به کاربران اجازه می دهند تا نظرات خود را پس از خرید ثبت کنند و حتی تجربیات بد خود از محصول را نیز به اشتراک بگذارند.

چندین بررسی به همراه یک رتبه بندی، می تواند انتخاب مناسب شما را شکل دهد.

هزینه ی حمل نقل و مبلمان ها را بررسی کنید

اکثر فروشگاه ها، خط مشی حمل و نقل خود را در صفحات سوالات متداول یا درباره خود فهرست می کنند. قبل از خرید مبلمان، قوانین مربوط به سفارش و حمل و نقل را کامل بررسی کنید و از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

به منظور انتخاب متناسب ترین مبلمان، از نکات فوق استفاده کنید تا بتوانید بهترین سرمایه گذاری را در این زمینه داشته باشید.

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر درباره ی سایر نکات قبل از خرید مبلمان هستید، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید