11 قدم برای شروع موفقیت در 20 سالگی

20 سالگی برای شما زمان موفقیت است.

در حالی که دوستانتان از تعطیلات آخر هفته لذت می برند و پنجشنبه شب بیرون می روند، شما می توانید کسب و کار خود را توسعه دهید و پایه و اساس موفقیت آینده خود را ایجاد کنید.

شما یک فرصت شگفت انگیز در نوک انگشتان خود دارید. در حالی که نسل والدین ما مجبور بودند وقت بگذارند و نردبان شرکتی خود را ادامه دهند، شما گزینه های سریعترو سرگرم کننده تر برای موفقیت دارید. از آنجا که ما با فناوری بزرگ شده ایم، در ساختن مارک هایی که به بازاریابی دیجیتال و فناوری متکی هستند، یک مزیت رقابتی داریم.

چه بخواهید یک برنامه عکاسی چند بعدی ایجاد کنید، چه یک آژانس بازاریابی تاسیس کنید یا یک تأثیرگذار در اینستاگرام شوید، وقت آن است که وقت گذراندن بیهوده را در رسانه های اجتماعی متوقف کنید و به کار خود بپردازید.

1. شروع کنید.

اگر شما یک شغل استاندارد داشته باشید ممکن است مانند اکثر مردم که مدت زمان خارج از کار را دست کم می گیرند باشید. اگر در شغلی کار می کنید که دوست ندارید و می خواهید رئیس خود باشید، دیگر از کار وحشتناک فعلی خود شکایت نکنید و اقدام کنید. بعد از کار یک فنجان قهوه بخورید و از ساعت 6 بعد از ظهر تا 12 زمانتان را برای شروع و رشد کسب و کار جدیدتان بگذارید.

اگر یک هنرمند هستید، شروع به ارسال فیلم های YouTube درباره جزئیات مراحل نقاشی خود کنید. یک فروشگاه تجارت الکترونیکی باز کنید. محصولات خود را در اینستاگرام تبلیغ کنید. در حالی که کسب و کار خود را توسعه می دهید همه اینها را می توانید به عنوان یک فشار جانبی انجام دهید. از همه بهتر، هنوز در حال گرفتن فیش حقوقی از شخص دیگری هستید.

2. از خوش گذرانی های زیادی جلوگیری کنید.

اگر واقعاً علاقه مند به كارآفرینی باشید، به سرعت خواهید فهمید كه آخر هفته ها پربارترین زمان برای انجام كار است. شما به معنای واقعی کلمه می توانید در آخر هفته 20 ساعت کار کنید تا برند خود را رشد دهید.

اگر تمام تعطیلات آخر هفته را به خوش گذرانی بپردازید این اتفاق نمی افتد.

آخر هفته ها زنگ ساعت را تنظیم کنید و ساعت 6:30 صبح شروع کنید. یک روز کامل کار بگذارید. از اینکه یک یا دو شب را در 20 سالگی از دست داده اید و یک کسب و کار میلیونی دارید، پشیمان نخواهید شد.

3. زود بیدار شوید.

توماس جفرسون یک بار گفت: “50 سال است که خورشید مرا در رختخواب نمی گیرد.”

تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل، به دلیل بیدار شدن زود هنگام و ارسال ایمیل های شرکت در ساعت 4:30 صبح معروف است.

جوانترین مدیر عامل NBA ، برت یورمارک، ساعت 3:30 بامداد بیدار می شود تا ساعت 4:30 به دفتر برسد.

حتماً ساعت زنگ دار خود را در طرف مقابل اتاق قرار دهید، این کار شما را مجبور می کند از رختخواب بلند شوید و دکمه تعویق را نزنید. اگر به انگیزه اضافی برای زود بیدار شدن نیاز دارید، قبل از ساعت 5 صبح استوری های ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

4. برند شخصی خود را بسازید.

این ذهن من را درگیر می کند که مردم چقدر وقت خود را در شبکه های اجتماعی صرف تبلیغ خود می کنند اما آنها وب سایتی ندارند که اطلاعات بیشتری به آنها بدهد یا مکانی برای تماس با آنها در اختیار مردم قرار دهد.

اگر یک نام مشترک دارید، نام میانی و کاردستی خود را به عنوان بخشی از URL وارد کنید. دفعه بعدی که وارد یک جلسه کاری می شوید، متعجب خواهید شد که چقدر افراد تحت تأثیر وب سایت حرفه ای شما قرار می گیرند.

موفقیت در سنین جوانی

5. با مشارکت در محتوا متخصص شوید.

آیا می دانید چه چیزی کشف کردم؟ تعداد زیادی از نویسندگان سایتهای معتبر ملی دانشجویان دانشگاه هستند!

اگر عاشق ورزش هستید، شروع به تماس با سایت های ورزشی کنید تا به عنوان یک عضو همکاری کنید. اگر عاشق مد هستید، چه چیزی مانع نوشتن درخواست شما برای آن ها می شود؟ این باعث تقویت برند شخصی شما، ایجاد اعتبار و ایجاد فرصت های جدیدی می شود که هرگز تصور نمی کردید.

6. همراه داشته باشید.

وقتی یک کارآفرین هستید، در یک جزیره تنها زندگی می کنید. هیچ کس هرگز متوجه نخواهد شد که شما روزانه چه میزان شلوغی وارد می کنید. دوستان شما که در یک شغل ثابت کار می کنند، نمی فهمند که تجارت شما چگونه دنیا را برای شما معنی می کند.

از آنجا که کارآفرین می تواند تنها باشد، مطمئن شوید که شخصی را در اختیار دارید که می توانید با آن کار را انجام دهید. خواه دوست شما باشد، مادر یا پدر، یا فقط یک کوچ باشد که می توانید به او اعتماد کنید، برای رشد، باید بتوانید در طول سفر یک همراه موفقیت داشته باشید. اگر نیاز به یک فرد ماهر دارید حتما به سراغ یک بیزینس کوچ حرفه ای رفته و در اسرع وقت از او زمانی برای جلسه کوچینگ بخواهید.

7. صبور باشید.

مسئله عصر دیجیتال که ما در آن زندگی می کنیم این است که مردم بی تاب هستند. آنها از امروز انتظار نتیجه دارند.

به نقل از بیل گیتس معروف است که گفت: “اکثر مردم آنچه را که می توانند در یک سال انجام دهند بیش از حد ارزیابی می کنند و آنچه را که می توانند در مدت ده سال انجام دهند دست کم می گیرند.”

برای ایجاد مشاغل باید در دراز مدت صبور باشید. به این فکر نکنید که می خواهید کسب و کار شما در یک سال کجا باشد. به اهداف خود در طول 10 سال در جاده فکر کنید و اینکه برای اجرای همه آرزوهای خود چگونه می خواهید آن ها را اجرا کنید. اگر 20 ساله هستید، آنچه شما را به عنوان یک کارآفرین متمایز می کند، صبر است. اطمینان حاصل کنید که در انجام کارها سریع حرکت می کنید اما برای سودهای طولانی مدت صبور باشید.

اکنون 1 سال است که مالک شرکت خود هستم. من می دانم که 96 درصد مشاغل قبل از 10 سالگی شکست می خورند. من این آمار را هر روز در ذهن خود نگه می دارم زیرا می خواهم بخشی از 4 درصدی باشم که 10 سال گذشته موفق شده اند.

هر ساله که سالگرد موفقیت خود را جشن می گیرید، رشد عضلات شما ادامه خواهد یافت.

8. کسب درآمد کنید.

من نمی توانم همه افرادی را که ادعا می کنند کارآفرین هستند تحمل کنم. یک سوال ساده، مدعیان را از کارآفرینان جدا می کند: “آیا درآمد زایی می کنید؟” افراد زیادی در آنجا وجود دارند که ادعا می کنند با “سفر کارآفرینی” خود آن را خرج می کنند، اما وقتی شما در آن جستجو می کنید، آنها حتی یک ریال درآمد ندارند. من حتی وارد جزئیات تولید سود نمی شوم، کاری که هر شغلی برای بقا باید انجام دهد.

اگر با کسب و کارتان درآمد کسب نمی کنید، برای موفقیت باید شروع کنید و باید همین الان شروع کنید. درست مثل اینکه یک تیم هاکی برای برنده شدن در یک بازی نیاز به گلزنی دارد، تجارت شما نیز باید درآمد کسب کند تا در واقع یک تجارت محسوب شود. از ایراد گیری در موارد ظاهری دست بردارید و فروش محصول یا خدمات خود را شروع کنید.

9. ملاقات با میلیونرها را شروع کنید.

به صورت ماهانه، ملاقات با یک میلیونر برای صرف قهوه را شروع کنید. شما تعجب خواهید کرد که هیچ راز مخفی برای موفقیت در تجارت وجود ندارد. خواهید آموخت که کار سخت منجر به موفقیت می شود. همچنین هنگام گوش دادن به شخصی که در دنیای تجارت موفق شده است، الهام گرفته و انگیزه خواهید گرفت.

لحظه ای فکر نکنید که تنها شما از جلسه ارزش کسب می کنید. مدیران عامل و بنیانگذارانی که با آنها ملاقات می کنید که احتمالاً 40 ، 50 و 60 ساله خواهند بود سوالات زیادی را از شما خواهند پرسید. دلیل؟ مشتریان آنها به احتمال زیاد در سن شما هستند و آنها شما را درک می کنند.

10. یک متخصص SEO یا دیجیتال مارکتینگ شوید.

آیا می خواهید راهی موثرتر برای رشد تجارت خود پیدا کنید؟ به سمت بالای رتبه بندی گوگل صعود کنید تا افراد مستقیماً برای سوالات کسب و کار با شما تماس بگیرند. سئو و تبلیغات پولی می توانند به معنای واقعی کلمه به هر مشاغل کمک کنند.

هیچ مدرک دانشگاهی یا کلاسی برای گذراندن یک متخصص SEO یا PPC وجود ندارد. فقط باید مقاله بخوانید و فیلم تماشا کنید. اگر شغل خود را شروع می کنید، باید در این زمینه تبحر کافی داشته باشید تا بتوانید هر روز به صورت آنلاین منجر به فروش شوید.

11. صرفه جویی کنید

در اوایل مقاله، در مورد اینکه چگونه می توانید هر آخر هفته به خوش گذرانی نروید و می توانید پس انداز کنید برای موفقیت، صحبت کردم. تمام تلاش خود را انجام دهید تا با پول خود صرفه جو باشید. شما هرگز نمی دانید چه زمانی اقتصاد به سمت جنوب تغییر خواهد کرد یا بزرگترین مشتری شما چه زمانی سقوط خواهد کرد. اگر در حال خرج کردن باشکوه هستید، برای شرایط سخت آماده نخواهید شد.

کمتر در بیرون غذا بخورید. خرید لباس در مارک را متوقف کنید و خرید خود را در بازارهای معمولی آغاز کنید.

هنگام شروع کار، هر ریال بسیار مهم است. یک دلیل وجود دارد که وارن بافت در همان خانه در اوماها، ایالت نبی زندگی کرده است که او در سال 1958 با 58000 دلار خرید. برندگان واقعی در تجارت با پول خود باهوش هستند.

امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید و از دیگر مقالات آموزشی بیزینس کوچینگ هم دیدن کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید