6 دلیل برای سرمایه گذاری در آموزش کارمندان

اهمیت آموزش کارمندان

وقتی صحبت از کارآموزِی و توسعه کارمند می شود، بسیاری معتقدند که این امر فقط با آموزش کارمندان اتفاق خواهد افتاد.

با استفاده از فن آوری های جدید به طور مداوم و به روزرسانی سیستم ها، این امر به کارفرما بستگی دارد تا با آموزش کارمندان از بازی جلوتر بماند.

یک نظرسنجی اخیر از بیش از 1400 نفر نشان داد که تقریبا نیمی از آنها (49٪) معتقد هستند که کارفرمای آنها به آنها فرصتهای یادگیری و توسعه کافی را ارائه نمی دهد.

در اینجا 6 دلیل برای مهم بودن آموزش و توسعه در محل کار آورده شده است، و در اینجا چگونگی ایجاد آن در مرکز استراتژی کسب و کار شما آورده شده است.

1. عملکرد بهتر کارمندان

این تقریباً ناگفته نمانده است، اما مسلماً هر کارمندی که برای پیشرفت مهارت و تحصیلات خود آموزش ببیند، قادر به انجام کار خود بهتر خواهد بود. این برای همه بخش ها و سطوح کارمندان در مشاغل شما اعمال می شود.

از طریق برنامه های آموزشی منظم، همچنین ممکن است درک کنید که اعتماد به نفس کارمندان شما بهبود می یابد، زیرا آنها درک بیشتری از صنعت، هدف تجارت و مسئولیت های شغل خود پیدا می کنند.

2. درک گسترده تر از تجارت

اگر سازمان شما از چند بخش مختلف تشکیل شده است، اطمینان حاصل کنید که یک محیط همکاری ایجاد می کنید که اعضای هر تیم را به یادگیری از دیگران ترغیب می کند. اگر یک تیم جلسه تمرینی را برگزار می کند، از باز کردن آن برای تجارت گسترده تر نترسید. شاید تعجب کنید که چه کسی می خواهد در آنجا شرکت کند و کمی بیشتر در مورد منطقه ای از تجارت که اصلاً در آن درگیر نبوده اند بیاموزد.

اگر کارکنان شما بتوانند تصویر گسترده تری را مشاهده کنند، طبیعتاً احساس مسئولیت پذیری و هدایت بیشتری برای دستیابی به اهداف کلان شرکت شما دارند.

3. گردش کار کمتر

جابجایی برخی از کارمندان در سازمان شما طبیعی است. حتی بسیاری از افراد می گویند که داشتن سازمانهای تازه برای ایده های جدید یک تجارت سالم است. اما جابجایی زیاد پرسنل می تواند به معنای اخلال زیاد و هدر رفتن پول برای سازمان شما باشد. سرمایه گذاری در آموزش روش بسیار موثرتری برای صرف پول (به جای هزینه های استخدام) است. با یادگیری چیزهای جدیدی که به پیشرفت شغلی آنها کمک می کند، کارکنان شما احساس ارزش بیشتری می کنند و بنابراین وفادار می مانند.

آموزش کارمندان را جدی بگیرید

4. تعامل کارمندان بالاتر

ما قبلاً در مورد اهمیت مشارکت کارمندان بسیار صحبت کرده ایم و این چیزی است که نباید دست کم گرفته شود. همچنین تأثیری که کمبود آموزش و پیشرفت نمی تواند در تعامل و جاه طلبی فرد داشته باشد. اکثر کارمندان شما فرصت یادگیری را بسیار ارزشمند دانسته و قدردانی می کنند آنها می خواهند در مکانی کار کنند که همه چیز تازه باشد، نه راکد و بدون انگیزه. اگر آنها همان کار روزانه را بدون هیجان جدیدی انجام دهند، سطح انگیزه آنها پایین می آید.

5. توسعه تجارت با آموزش کارمندان

جلسات تمرینی منظم اطمینان حاصل می کند که تیم های شما از روند منحنی خود جلوتر هستند. و این ایده آل برای هر سازمانی است که به دنبال پیروزی در رقابت است. بخش های مختلف خود را تشویق کنید تا به طور منظم در مورد هر گونه پیشرفت در مکان خاص خود اطلاعاتی را ارائه دهند و اگر کسی مورد خاصی را مشاهده کرد، از آنها بخواهید برای هر کس دیگری که علاقه مند است در آن ارائه نمایند. به این ترتیب شما همیشه جلوتر از منحنی خواهید ماند و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهید.

6. خط اصلی خود را بهبود ببخشید

حفظ سطح بالای مشاغل کارمندی برای تقویت خط اصلی کسب و کار شما بسیار مهم است، اما آموزش داخلی بهتر نیز به طریقی دیگر کمک می کند. این کاملا منطقی است که با ارتقا مهارت های کارمندان شما، چه خدمات مشتری و چه مدیریت، آنها در کار خود بهتر عمل می کنند، این به معنای تجارت بیشتر و بهتر شما است.

هیچگاه به آموزش به چشم هزینه نگاه نکنید، آموزش یک نوع سرمایه گذاری است که می تواند چندین برابر مبلغ را به شما بازگرداند. ما در سلطان گروپ آموزش هایی که ارزش سرمایه گذاری رو دارن به شما ارائه میدهیم و در کنارتان هستیم تا رسیدن به نتیجه. محمدرضا سلطانی، بیزینس کوچ حرفه ای در این مسیر دلسوزانه در کنار شما هست.

دیدگاهتان را بنویسید