کوچینگ برای افراد مشهور

حتی سلبریتی های موفق و مشهور نیز توانسته اند با مراجعه به یک مربی، سلامت، کسب و کار و سایر جوانب زندگی خود را بهبود بخشند.

در این مقاله از مقالات آموزشی بیزینس کوچینگ ، به بررسی مزایای استفاده از مربی توسط افراد مشهور و موفق می پردازیم.

بسیاری از افراد مشهور در کسب و کارهای مختلف سرمایه گذاری کرده اند و برخی از آن ها نقش فعال تری در تاسیس و حتی اداره سازمان ها ایفا می کنند.

کوچینگ فواید زیادی دارد و می تواند به شما کمک کند تا:

از موانع زندگی و کسب و کار عبور کنید و به سمت رویاهای خود حرکت کنید.

استراتژی هایی ایجاد کنید که به شما کمک کنند به جایگاه مورد علاقه خود برسید.

به بهبود اعتماد به نفس، انعطاف پذیری و خودباوری کمک می کند.

به افراد در افزایش عملکرد، تعیین اهداف و رسیدن به اهداف کمک می کند.

بسیاری از افراد مشهور، پس از معروف شدن، احساس سردرگمی می کنند. در چنین شرایطی، مربیان زندگی و کسب و کار می توانند به آن ها کمک کنند تا موقعیت های دشواری را که با آن ها روبرو می شوند، حل کنند. کوچ، همچنین به این افراد کمک می کند تا بتوانند تصمیمات درستی در زندگی شخصی و کسب و کار خود بگیرند.

ممکن است فکر کنید افراد مشهور در تجارت پیشرو هستند و نیازی به کمک ندارند، اما این درست نیست. در واقع، بسیاری از بهترین کارآفرینان در جهان از خدمات یک مربی کسب و کار استفاده می کنند. استفاده از بیزینس کوچ مزایای زیادی دارد و هرگز نباید ذهن خود را ببندید.

محمدرضا سلطانی ، بیزینس کوچ حرفه ای ، از طریق عارضه یابی و شناخت نیاز های کسب و کار شما، راهکار های حرفه ای را پیشنهاد می کند.

افراد مشهوری که توانسته اند با کمک مربی، زندگی خود را متحول کنند:

1- اپرا وینفری

اپرا یک زندگی جهنمی داشته و در دوران کودکی و نوجوانی با چالش های زیادی مواجه بوده است. با این وجود، او توانست بر آسیب های خود غلبه کند، موفقیت بزرگی در زندگی بزرگسالی خود پیدا کند و همچنین دیگران را به انجام همین کار تشویق می کند. اپرا در مصاحبه ای گفت: “پدرم با اصرار بر اینکه من باید بیشتر از آنچه هستم، باشم، زندگی مرا تغییر داد.” “عشق او به یادگیری راه را به من نشان داد.” اپرا قبلاً در یک برنامه رادیویی به عنوان گوینده اخبار کار می کرد و پس از مدتی تبدیل به اولین مجری زن آفریقایی آمریکایی در نشویل شد. زندگی و حرفه او واقعاً از اینجا رشد کرد، زیرا او، نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم رنگ ارغوانی شد و اکنون ثروت او به  2.6 میلیارد دلار می رسد. یکی از مهم ترین عواملی که اپرا بخشی از موفقیت خود را به آن نسبت می دهد، مربی زندگی او است. اپرا اغلب یکی از حامیان اصلی مربیگری و کوچینگ بوده است.

2- لئوناردو دی کاپریو

کمتر بازیگری در دنیا به اندازه لئوناردو دی کاپریو به طور حرفه ای به فعالیت های بازیگری پرداخته است. دارایی خالص لئوناردو دی کاپریو 260 میلیون دلار تخمین زده می شود. زمانی که او در تلویزیون شروع به کار کرد قبل از اینکه به سمت بازی در فیلم های سینمایی برود، برای بازی در فیلم What’s Eating Gilbert Grape (1993) نامزد اسکار شد. در سال 1997، دی کاپریو در درام حماسی تایتانیک جیمز کامرون بازی کرد که باعث شد او به یک ستاره تبدیل شود. او سخت کوش بود و به حرفه خود مسلط بود. تونی رابینز به لئوناردو کمک کرد تا در حرفه خود متخصص تر شود و استراتژی هایی برای کمک به او به منظور رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای وی، ایجاد می کرد.

3- سرنا ویلیامز

سرنا ویلیامز به عنوان یک تنیس باز مشهور شناخته می شود که بیش از هر مرد یا زن دیگری در دوره مسابقات خود، مدال آور بوده است. او در اوایل کودکی استعدادهای باورنکردنی از خود نشان داد و در رده سنی خود پیروزی های بسیاری را کسب کرد. با ورود به دوران نوجوانی و بزرگتر شدن، شروع به در نظر گرفتن تنیس به عنوان یک حرفه کرد. سرنا به عنوان یک ورزشکار، آسیب های زیادی دیده است. مانند بسیاری از افراد مشهور دیگر، او نیز با تونی رابینز کار کرد تا به او کمک کند یکی از بهترین های حرفه ی خود باشد.

مربی گری کسب و کار

برای رسیدن به موفقیت به یک مزیت نیاز دارید. تکنولوژی و فناوری با سرعت نور حرکت می کنند و اگر از آخرین بروز رسانی ها پیروی نکنید، ممکن است توسط رقبا حذف شوید. استراتژی‌هایی که دیروز عالی عمل می کرده اند، ممکن است فردا عالی عمل نکنند. یک مربی کسب و کار می تواند به شما کمک کند تا در جریان آخرین روندهای کسب و کار قرار بگیرید. اگر متعهد به رشد و توسعه شخصی نباشید، ممکن است از رقبا عقب بمانید. در زندگی همه چیز در حال تغییر است، اگر ثابت بمانید، احتمالاً تحت تأثیر فشار رقابت قرار می گیرید. هر کسی هر از گاهی به یک کمک کوچک نیاز دارد. حتی موفق‌ترین افراد جهان نیز زمانی که اوضاع به خوبی پیش نمی‌رود یا زمانی که به چیزی نیاز دارند، درخواست کمک می‌کنند. وجه مشترک اکثر کارآفرینان این است که آن ها باهوش هستند. وقتی نوبت به موفقیت می رسد، تدبیر، یک دارایی بزرگ است. یک مربی کسب‌ و کار حرفه ای می‌تواند به شما کمک کند تا فراتر از محدودیت‌های ادراک شده بروید. مردم اغلب بدون کمک سایر افراد به سطوح بالایی از موفقیت دست نمی یابند. بسیاری از افراد مشهور از انواع مختلف مربیگری استفاده کرده اند تا زندگی یا کسب و کار خود را به سطح بعدی موفقیت برسانند.

افراد مشهور و بیزینس کوچینگ

افراد مشهور هیچ تفاوتی با میلیون ها نفر دیگر روی کره زمین ندارند، به همین دلیل است که بسیاری از آن ها به توصیه ها و پیشنهادات مربی زندگی و کسب و کار روی می آورند.

با کمک بیزینس کوچینگ ، به طور موثرتری وجود هر موضوع مشکل ساز را تصدیق کرده و به آن ها رسیدگی می کنید تا بتوانید آن ها را بهبود بخشید. در بسیاری از موارد، پیشگیری بهتر از درمان است.

اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره ی سایر فواید استخدام یک لایف کوچ یا بیزینس کوچ هستید، با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید