پیدا کردن مخاطبین جدید

شما با موفقیت کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید و یک گروه مخاطبین محکم حتی اگر کوچک باشد ایجاد کرده اید.

شروع کوچک فواید خود را دارد؛ به هر حال، به شما این امکان را می دهد تا با مخاطبین خود رابطه وفادارانه برقرار کنید.

حالا شما مشتاق گسترش و توسعه تجارت خود هستید. گفتن اینکه قصد افزایش مخاطبین را دارم بسیار آسانتر از انجام آن است. چگونه مخاطبین بیشتری برای تجارت خود پیدا می کنید؟

در این مقاله آموزشی بیزینس کوچینگ می خواهیم چند راهکار برای پیدا کردن مخاطبین جدید به شما بگوییم. پس با دقت بقیه متن را بخوانید و نکته برداری کنید.

از منطقه امن خود خارج شوید

اگر در گسترش پایگاه مشتری خود مشکلی دارید، ممکن است ناخواسته تمرکز خود را از کیفیت کاهش دهید و با این کار مشتریان بالقوه جدید را از دست می دهید. اگر مشاغل خود را به همان روشی که همیشه انجام می دهید و با یک روند ثابت اداره کنید، تعجب آور نیست که در دستیابی به مخاطبین جدید مشکل داشته باشید.

وسلی ماتیوز که یک بازاریاب سطح بالا است توصیه می کند: برخلاف انتظارات پیش بروید

ایجاد اعتماد یکی از راه های اصلی برای دستیابی به مشتریان جدید است. هنگامی كه اعتماد آنها را جلب كردید، گوش آنها را نیز بدست آوردید. در این مرحله، می توانید به آنها آموزش دهید تا ارزش برتری محصولات شما را تشخیص دهند. برای جلب اعتماد مانند یک کوچ عمل کنید و سعی کنید از مهارت گوش شنوا استفاده کنید که به مخاطبین خود نشان دهید که برایشان زمان می گذارید و برای شما اهمیت دارند.

شبکه موجود خود را اهرم کنید

شبکه موجود شما ممکن است بهترین مکان برای ارتباط با شما باشد، زیرا با دهان به دهان شدن به رشد مخاطبین شما کمک می کند.

هرچه بیشتر در بازار هدف خود شبکه شوید برای شما بهتر است. به عنوان مثال، اگر فروشگاه دوچرخه سواری دارید، پس باید سعی کنید تا آنجا که ممکن است به گروه های مربوط به دوچرخه سواری بپیوندید.

جذب مخاطبین با ارائه خبرنامه رایگان

خبرنامه رایگان ارائه دهید

رایگان چیزی است که همه تمایل به آن دارند، از مشاغل کوچک گرفته تا شرکت های جهانی. هنگامی که یک خبرنامه رایگان ارائه می دهید، به مشتریان بالقوه خود اطلاع می دهید که از همان ابتدا مایل به ارائه اطلاعات رایگان هستید. اگر محتوای خوبی ارائه دهید، مخاطبین اطلاعات بیشتری در مورد تجارت شما خواهند داشت و برای خرید و آشنایی بیشتر با شما راغب تر خواهند شد.

با پرسیدن نظر مشتری خود را افزایش دهید

قبل از اینکه یک بازدید کننده وب از وب سایت شما خارج شود، از آن ها بخواهید که یک فرم نظرسنجی مربوط به کسب و کار شما را تکمیل کنند. مردم از ابراز وجود خوشحال می شوند و غالباً از گفتن تجربیات آنلاین و آفلاین خود لذت می برند. شما می توانید از یک نظرسنجی برای انجام تحقیقات در صنعت، تجربه مشتری یا اندازه گیری رضایت مخاطبین استفاده کنید. در کسب و کارهایی که سیستم سازی شده اند همیشه سیستم ثبت بازخورد به صورت مداوم وجود دارد.

محتوای وب سایت خود را مدام به روز کنید

محتوای تازه و آموزنده یکی از عناصر اصلی است که بازدید کنندگان جدید و مشتریان بالقوه را به خود جلب می کند. محتوای خود را با انتشارمطالبی که آخرین اخبار کسب و کار و موضوعات داغ صنعت شما را گزارش می کند، تازه نگه دارید. محتوای تازه همچنین به یافتن وب سایت شما در موتورهای جستجو کمک می کند.

نقش تبلیغات در جذب مخاطبین جدید

تجارت خود را در شبکه های رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید

وقتی محتوای جدیدی ایجاد می کنید یا وقتی که شروع به تولید محصول جدیدی می کنید یا کمپین جدیدی را اجرا می کنید، مطمئن باشید که این مورد را در کانال های رسانه های اجتماعی که در آن فعال هستید به اشتراک می گذارید. برای رشد مشتری شما راهی ساده تر از ارائه ارزش و سپس تبلیغ مشتریان نیست.

در یک مراسم صحبت کنید یا یک گردهمایی شغلی را برگزار کنید

شما در زمینه خود تخصص کافی دارید پس چرا در جامعه درگیر نمی شوید؟ با به اشتراک گذاشتن تجربه خود و درگیر شدن در صنعت خود در سطح محلی، این فرصت را خواهید داشت که ارتباطات خود را افزایش دهید، همچنین اعتبار خود را به عنوان یک رهبر در کسب و کار خود گسترش دهید.

ناتالی مک نیل می گوید: “اولین مخاطبین من از طریق پیشنهاد صحبت رایگان یا میزبانی کارگاهی در رویدادهای تجاری که می دانستم مشتریان ایده آل من در آن شرکت خواهند کرد، حاصل شدند. من در سطح محلی شروع کردم و سپس فرصت های بزرگتری به من داده شد که مرا در مقابل افراد بیشتری قرار داد. اینگونه بود که کسب و کار تازه کارم را گسترش دادم.”

با بکارگیری این نکات و استفاده از راهنمایی های یک بیزینس کوچ حرفه ای می توانید به نتایج مطلوب و جذب مخاطبین جدید مورد نیازتان برسید.

دیدگاهتان را بنویسید