خابی لیم و رازهای موفقیتش

خابی لیم

افراد خود ساخته همیشه آموزه های زیادی به ما یاد می‌ دهند و آموزگاران خوبی برای همه افراد جهان هستند.

اگر مروری به زندگی این اشخاص داشته باشید، متوجه می ‌شوید که امید و خلاقیت، 2 مفهوم بسیار مهمی است که در زندگی آن‌ها همیشه در جریان بوده. یکی از این افراد خود ساخته که به تازگی در فضای مجازی ظهور کرده، خابی لیم است. خابی فعالیت خود در تیک تاک را از سال 2020 شروع کرده و در بازه زمانی کوتاه به 110 میلیون دنبا‌ل‌ کننده رسید. در این مقاله می ‌خواهیم بیوگرافی کامل او را مرور کنیم و بعد درس‌ های مهمی از خابی یاد بگیریم. در صورتی که شما هم علاقه دارید با این شخص معروف و خود ساخته آشنا شوید تا پایان این مقاله آموزشی بیزینس کوچینگ با ما همراه باشید.

خابی لیم یک جوان سیاه پوست مشهور و بسیار محبوب اهل سنگال است که با نوآوری و خلاقیتی که داشت ثابت کرد که رسیدن به شهرت در این دنیای پر از شلوغی و هرج و مرج کار زیاد سختی هم نیست. او به همه یاد داد تنها کاری که لازم است انجام دهند این است که قوه خلاقیت خود را فعال کنند. در صورتی که شما هم تشنه موفق شدن هستید و می ‌خواهید در یک زمینه بخصوص معروف شوید، تا پایان این مقاله در کنار ما باشید.

بیوگرافی خابی لیم

بررسی بیوگرافی خابی لیم

خابی لیم که به کابی لیم هم شهرت دارد، یک جوان بسیار خلاق است که در 9 ماه مارس سال 2000 در شهر سنگال متولد شد. خانواده کابی مسلمان هستند و در یک سالگی به همراه اعضای خانواده ‌اش به شهر تورین در ایتالیا مهاجرت کرد. خابی از آن زمان تا به امروز ساکن کشور ایتالیا است اما هنوز موفق به دریافت پاسپورت ایتالیایی نشده و مدارک سنگالی خودش را همچنان دارد. او در زمان کودکی در خانه ‌های دولتی رایگان زندگی میکرده اما اصلاً از این اتفاق ناراحت یا حتی شرمگین نیست. خابی در حوزه ورزش هم مهارت هایی دارد و تا الان در زمینه فوتبال و بسکتبال فعال بوده است. زمانی که مشغول تحصیل در دبیرستان بود حتی در مسابقات قهرمانی بسکتبال که برای نوجوانان بود هم شرکت کرد.

قبل از شروع  پرقدرت در شبکه های اجتماعی

خابی از دوران کودکی علاقه ویژه ای به بازی ‌های کامپیوتری داشت و از این رو بعد از اتمام دوران تحصیل، کار تولید ویدیوهای گیمینگ را شروع کرد. او مشاغل مختلفی را امتحان کرد اما در هیچ کدام ماندگار نبود. او قبل از اینکه وارد حوزه پردرآمد فضای مجازی شود و این درآمدهای بالا را تجربه کند، اپراتور دستگاه  های CNC  بود. در زمانی که کرونا جهانی شد و اکثر کارخانجات تعطیل شدند، او هم شغل خود را از دست داد. از دست دادن شغل باعث شد که خابی با مشکلات مالی بسیاری دست و پنجه نرم کند.

وی بعد از برگشتن به خانه و در زمان بیکاری تلاش کرد که در فضای مجازی، ویدیوهایی تولید و منتشر کند. ایده اصلی او کاملا ساده و حتی پیش پا افتاده بود اما او باور داشت که این ایده نتیجه می ‌دهد. او چندین ساعت در روز را با جدیت به تولید ویدیوها اختصاص داد و در نهایت به موفقیت هم رسید. همچنین با گرفتن تیک آبی اینستاگرام او توانست معروفیت و شهرت بیشتری نزد مردم پیدا کند.

اقدامات خابی لیم

اولین اقدام خابی ورود به تیک تاک بود

وی در 23 مارس سال 2020 فعالیت جدی خود را در تیک تاک آغاز کرد. از آن ‌جایی که ایده خابی جدید و ناب بود خیلی سریع تر نتیجه گرفت و اتفاقاً خیلی از کاربران تیک تاک به ویدیوهای او علاقه نشان دادند و خیلی زود تصمیم گرفتند که کارهای او را دنبال کنند. پشتکار و جدیت خابی به حدی زیاد بود که در همان روزهای اول بازدید های بسیار بالایی را تجربه کرد. هنوز 15 ماه هم از فعالیت جدی او در تیک تاک نگذشته بود که 95 میلیون نفر او را فالو کردند. وی در حال حاضر یکی از چهره های معروف جهانی به حساب می ‌آید و این شهرت را از فعالیت پرقدرت در فضای مجازی مخصوصا فضای اینستاگرام و تیک تاک کسب کرده است.

درست است که اکثر مردم دنیا از شیوع کرونا گله و شکایت کردند اما همین زمان برای خابی لیم با شهرت و افزایش طرفدارانش در اینستاگرام ، یک زندگی طلایی را رقم زد و او را به یک شخصیت معروف تبدیل کرد. شاید فکر کنید که او کار خیلی خارق العاده یا شگفت انگیزی انجام داده اما اصلاً این طور نیست.

او اول در فضای مجازی سرچ می ‌کند و ویدیوهای جذاب و جدید اشخاص مختلف را پیدا می ‌کند. معمولاً در این ویدیوها عده ای تلاش می‌ کنند که یک کار بسیار ساده را خیلی سخت و با یک پیچیدگی عجیبی انجام دهند. خابی لیم در شروع تلاش می ‌کند که آن کار را به صورتی کاملا ساده و پیش پا افتاده انجام دهد و بعد حالت چهره خودش را به گونه ای نشان می ‌دهد که می گوید این کار به این راحتی هم انجام می ‌شده اما بعضی افراد بی دلیل تلاش می‌ کنند تا این کار را بسیار سخت انجام دهند.

فعالیت های خابی لیم در شبکه های اجتماعی

خابی لیم یکی از معروف ترین اینستاگرامرهای خارجی است که در حال حاضر در کشور ایتالیا زندگی می‌ کند و می ‌تواند به 2 زبان انگلیسی و ایتالیایی صحبت کند. منبع درآمد خابی فعالیت در شبکه ‌های اجتماعی است. عده ای از تحلیلگران معتقدند که او برای هر پست تبلیغاتی مبلغی بین 15 تا 25 هزار دلار دریافت می کند. او تا به امروز هیچگونه اطلاعاتی در مورد خانواده ‌اش منتشر نکرده اما گفته که بعد از به دست آوردن پول کافی قصد دارد برای پدر و مادرش خانه خوبی بخرد.

خابی در اکانت اینستاگرام  خودش که تیک آبی را هم گرفته، 42.7 میلیون فالوور دارد. اگر اکانت تیک تاک او را هم بررسی کنید متوجه می شوید که 110.9 میلیون نفر اکانت او را دنبال کرده ‌اند و علاقه دارند که فعالیت‌ های جذاب او را به صورت مداوم و مستمر پیگیری کنند. خابی از سال 2017 تا امروز در اینستاگرام فعالیت دارد اما در طول یک سال اخیر توانسته به چنین محبوبیت و موفقیت عظیمی دست پیدا کند. او در توییتر هم فعال است و به علت شهرت زیاد و فعالیت ‌های متفاوتی که انجام می ‌دهد، یک مدیر برنامه برای خودش استخدام کرده است. ریجو الساندرو مدیر برنامه‌ های خابی در فضای مجازی است.

دقت کنید که خابی لیم این اینستاگرامر معروف، بعد از رسیدن به شهرت در اینستاگرام و تیک تاک در حیطه مدلینگ هم فعالیت خود را آغاز کرده. برند های مختلفی مانند «Ferragamo» با او همکاری می کنند. شرکت ها و برند های مختلفی در زمینه ‌های متفاوت علاقه دارند که با وی همکاری داشته باشند. مطمئنا در آینده ای نه چندان دور اطلاعات بیشتری از او دریافت می کنیم.

علت شهرت خابی لیم

دارایی ها و میزان ثروت خابی

گزارش‌های اخیر نشان می‌ دهند که خابی لیم به دومین سازنده پربازدید تیک تاک تبدیل شده است. نفر اول چالی داملیو (Charli D’amelio) است که پرطرفدارترین تیک تاکر جهان شناخته شده است. منابع زیادی سعی کرده‌ اند که ثروت خابی را محاسبه کنند و اکثراً به این نتیجه رسیده ‌اند که او تقریبا 2 میلیون دلار ثروت دارد. می ‌توان تخمین زد که خابی لیم ماهانه به صورت میانگین حدود 200 هزار دلار درآمد کسب می کند.

بعضی از منابع هم اعلام کرده ‌اند که خابی برای ضبط یک ویدیوی کوتاه تبلیغاتی در تیک تاک بیشتر از 50 هزار دلار دریافت می ‌کند. وی در سال 2018 کمتر از 100 هزار دلار ثروت داشته و در سال 2019 توانسته این ثروت را به 100 هزار دلار برساند. در سال 2020 و بعد از آغاز فعالیت در تیک تاک این ثروت به 500 هزار دلار رسید و در نهایت در سال 2021 مرز 2 میلیون دلار را هم رد کرد. قسمت زیادی از درآمد و ثروت او مربوط به تبلیغات برای برند های معروف است.

راه اندازی فروشگاهی آنلاین به نام خابی شاپ

خابی لیم بعد از معروفیتش تصمیم گرفت یک فروشگاه اینترنتی به نام خابی شاپ راه اندازی کند. او در این آنلاین شاپ همان محصولاتی را می ‌فروشد که در ویدیوهای خودش از آن‌ ها استفاده می ‌کند. او برای مخاطبان خود تخفیف‌ های ویژه ای در نظر می ‌گیرد؛ به همین دلیل این فروشگاه، فروش بسیار خوبی دارد و کاربران زیادی از این فروشگاه آنلاین خرید می کنند.

تا اینجا بیوگرافی خابی لیم ، رشته کارهایی که باعث موفقیت او شده و همچنین شیوه شروع کسب درآمد از سایتش را بررسی کردیم.

با استفاده از پشتکار و خلاقیت به اهدافتان میرسید

پشتکار و خلاقیت 2 مفهوم خیلی مهم و ضروری در زندگی هر آدمی هستند. فردی که می ‌خواهد رشد و پیشرفت کند، باید برای موانع و شکست‌ ها هم آمادگی داشته باشد. این درست است که خابی لیم بر اثر کرونا کار خودش را از دست داد اما در همین دوره کرونا توانست با پشتکار و خلاقیت خودش، کاری جدید و نو انجام دهد و قوه نوآوری بود که دلیل موفقیت او شد.

به نظر شما مهم‌ ترین علتی که در جهان امروز انسان را به موفقیت می‌ رساند، چیست؟ نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

راستی ما در مجموعه بیزینس کوچینگ سلطان گروپ به شما یاد می دهیم چطور کسب و کارتان را راه اندازی کنید و بتوانید مانند کارآفرینان موفق به دستاوردهای شگفت انگیزی برسید. برای دیدن پیشنهادات ما اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید