4 عادت افرادی که همیشه مهارت های جدید می آموزند

یادگیری مهارت های جدید

هر ساله ثبت نام کسانی که به دنبال مهارت های جدید هستند در کلاس های آنلاین و یا کارگاه ها وجود دارد.

شاید این مسئله مربوط به مصوبه های سال نو باشد، یا واکنشی نسبت به دیدن دوستان و همکارانشان باشد که هر ماه تغییرات بزرگی در کار و مهارت های جدید خود ایجاد می کنند و قصد دارند در سال پیشرو سبک زندگی بهتری را داشته باشند.

متأسفانه، تعهد اولیه برای یادگیری اغلب از بین می رود. مطالعات نشان داده است که 40 تا 80 درصد دانش آموزان کلاسهای آنلاین را رها می کنند.

ما تأثیرات یادگیری و پیشرفت را بر تحرک شغلی و آنچه باعث می شود مردم به کناری سقوط کنند، دیده ایم. با گذشت زمان، کار با کاربران و همچنین کارشناسان یادگیری، متوجه شدیم که چهار عادت مهم می توانند تفاوت چشمگیری ایجاد کند.

بر مهارت های جدید در حال ظهور تمرکز کنید.

با وجود بسیاری از گزینه های یادگیری که این روزها در دسترس است، مردم اغلب وسوسه می شوند که به سادگی به Google بروند، برخی عبارات جستجوی عمومی را تایپ کنند و یکی از اولین دوره هایی را که ظاهر می شود، شروع کنند. این اتلاف وقت است.

نیازهای شغلی به سرعت در حال پیشرفت هستند. برای اطمینان از ارتباط، باید بر روی یادگیری آخرین مهارت های در حال ظهور و رایج که تقاضای زیادی هم دارند تمرکز کنید. شما می توانید این کار را به چند روش ساده انجام دهید.

اهمیت یادگیری مهارت های جدید

ابتدا پیگیری کنید که رهبران صنعت شما برای چه مهارتهایی استخدام می کنند و نیاز آن ها چیست؟ به آگهی های شغلی اخیر شرکت های برتر نگاه کنید و ببینید کدام مدرک یا مهارت مداوم ظاهر می شود. دوم، با افرادی در شبکه خود یا در LinkedIn حضور دارند تماس بگیرید که شغل مورد نظر شما را دارند. اگر می خواهید بدانید مهمترین مهارت ها و فن آوری های فروش چیست، با برخی از فروشندگان سطح بالا صحبت کنید. از آنها بپرسید که برای ادامه موفقیت در کار خود چه چیزهایی را باید یاد بگیرند و فکر می کنند کسی برای تبدیل شدن به یک کاندیدای مناسب باید چه مهارت هایی را کسب کند.

ممکن است از اینکه دست دراز کنید، ترسیده باشید. اما ما دریافته ایم که بیشتر اوقات مردم از به اشتراک گذاشتن این اطلاعات خوشحال می شوند. آنها می خواهند نامزدهای بیشتر و توانمندتری را که مشغول شغل هستند و در رده های بالاتر قرار دارند ببینند.

خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنم: 12 مهارت کوچینگ که شما را به یک کوچ خوب تبدیل می کند

همانطور که مهمترین مهارتهای یادگیری را دریافت کردید، از این متخصصان بپرسید آیا می توانند دوره های آنلاین خاص با ارزش عملی را توصیه کنند همچنین نگاهی دقیق به توضیحات دوره بیندازید تا محتوایی پیدا کنید که در کار مفید باشد و نه بیشتر بینش علمی داشته باشد. به عنوان مثال، شما ممکن است به دنبال مربیانی باشید که متخصصان برجسته ای در صنعت شما هستند یا محتوای ایجاد شده در رابطه با شرکت هایی که شما آنها را تحسین می کنید، هستند.

همزمان شوید.

در این دوره، یادگیری درگیر شده با ابزارهای یادگیری آنلاین در هر زمان که راحت باشد در حال تبدیل شدن به یک قسمت بسیار بزرگتر از صحنه آموزش و توسعه است. این مزایای خود را دارد، از جمله آزادی، راحتی و محتوای قابل هضم.

اما یک نقطه ضعف نیز وجود دارد. این تجارب ناهمزمان اغلب تنها هستند و بدون حداقل تعامل در زمان واقعی، چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین، بسیاری از دانشجویان انگیزه خود را از دست می دهند. محققان دریافته اند که “احساس انزوا” برای برخی از زبان آموزان آنلاین “ممکن است تفاوت بین یک محیط یادگیری موفق و ناموفق را ایجاد کند.” آنها خواستار تجارب همزمان بیشتر هستند. برخی دیگر نیز تعامل و همکاری را از عوامل مهم در یادگیری مثمر ثمر دانسته اند.

در کار خود، ما به طور مداوم دیده ایم که دانشجویان آنلاین وقتی برای یک دوره زنده ثبت نام می کنند، در آن حداقل یک بار در هفته با یک استاد و یکدیگر تعامل می کنند. غالباً، این نوع برنامه ها مطالبی را ارائه می دهند که می توانید به صورت جداگانه روی آنها کار کنید. اما رفاقت می تواند انگیزه بزرگی باشد، همانطور که می خواهید از گروه عقب نمانید.

5 مهارت کسب و کار که اگر آن ها را ندارید همین حالا کسب و کارتان را تعطیل کنید

هنگامی که یک دوره زنده در دسترس نیست، ما فراگیران را به یافتن “گروه همگام”  یک دوست یا آشنایی با اهداف یادگیری مشابه تشویق می کنم. پیمان ببندید که هفتگی یادگیری آنلاین را با هم انجام دهید. وقتی می فهمید، می توانید از شنیدن سوالات یکدیگر و توضیح چیزها برای یکدیگر چیزهای زیادی بیاموزید، زیرا عملکرد آموزش می تواند درک، یادآوری و کاربرد مطالب را بهبود بخشد.

چرا باید مهارت های جدید بیاموزیم؟

بلافاصله یادگیری را اجرا کنید.

تحقیقات نشان می دهد انجام وظایفی که آموخته اید بسیار مهم است، زیرا “تصویب با استفاده از یک استراتژی رمزگذاری مفصل، توانایی حافظه را افزایش می دهد.”

این بخشی از مشکلی است که بسیاری از مهندسان هنگام جستجوی شغل مستقیم از دانشگاه با آن روبرو می شوند: آنها در “سرزمین تئوری” گیر افتاده اند، با کمترین تجربه آموخته های خود را در عمل تجربه می کنند. با یادگیری آنلاین می توانید با همین مسئله روبرو شوید. به عنوان مثال، من می توانم هفته ها به تماشای فیلم هایی درباره چگونگی راه اندازی سیستم محاسبات توزیع شده بپردازم. اما اگر به خدمات وب نروم و آن را انجام ندهم به زودی بسیاری از آموخته ها را فراموش می کنم.

بنابراین در هر رشته ای که تحصیل می کنید، فرصت هایی را برای استفاده از مهارت های جدید خود پیدا کنید. بسته به مهارت، شما ممکن است در یک پروژه مشترک در محل کار شرکت کنید، یا پروژه خود را در مقیاس کوچک در خانه یا می توانید شبیه سازی آنلاین مشابه تجربه واقعی پیدا کنید.

یک معیار طلایی تعیین کنید.

درست مثل دونده ها در یک ماراتن، فراگیران آنلاین برای حفظ تمرکز باید هدف مشخصی داشته باشند. بازده سرمایه گذاری (از نظر زمان و هزینه صرف شده) در کوتاه مدت دشوار است. اما کسانی که استقامت می کنند، عموماً نگاهشان به جایزه ای بزرگتر، شغل جدید، ارتقا یا فرصت هدایت یک پروژه است. من مردم را تشویق می کنم که هدف شغلی خاصی را تعیین کنند و هنگام یادگیری آن را در ذهن خود نگه دارند.

مطمئناً با پیشرفت شما این معیار تغییر خواهد کرد. یادگیری یک فرآیند شغلی است. پس از رسیدن به یک هدف بزرگ، هدف بعدی خود را تعیین کنید. به این ترتیب شما یادگیری را بخشی از برنامه عادی خود می کنید. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید، احتمال توقف شما کمتر است.

برای شرکت در دوره جامع هوش سیستم سازی که شامل سرفصل های بسیاری است همین حالا اقدام کنید. حتی اگر تمایل به شرکت در دوره های حضوری بیزینس کوچینگ به صورت خصوصی دارید می توانید با ما در ارتباط باشید تا شما را از شرایط مطلع سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید