31 ایده تجارت دست ساز که می توانید از خانه شروع کنید

ایده های دست ساز

بسیاری از ایده برای مشاغل مستقر در خانه و تولیدات دست ساز وجود دارد.

اما اگر به دنبال چیزی هستید که به شما اجازه دهد خلاقیت خود را به کار بگیرید و از خانه با وسایلی که به راحتی قابل دستیابی است کار کنید، ممکن است یک کار دست ساز برای شما مناسب باشد.

در اینجا 50 ایده کار دستی برای فروش آورده شده است که می توانید آنها را درست از خانه خود انجام دهید.

1. سازنده کارت پستال

کارت های تبریک خود را با استفاده از کاغذ، تمبر، استنسیل و استعدادهای هنری خود از خانه طراحی کنید. سپس خلاقیت های خود را به صورت آنلاین بفروشید.

2. سازنده جواهرات مهره دار

شما همچنین می توانید جواهرات خود را با استفاده از مهره ها و سایر وسایلی که می توانید به راحتی از طریق اینترنت یا از فروشگاه های صنایع دستی محلی تهیه کنید، طراحی و ایجاد کنید.

3. طراح پیراهن

می توانید با یک سرویس آنلاین یک حساب کاربری ثبت نام کنید و طرح هایی را که می توانید روی تی شرت ها و سایر محصولات چاپ کرده باشید بارگذاری کنید.

4. تی شرت سفارشی

یا می توانید خلاقیت بیشتری به خرج دهید و در واقع تی شرت هایی با نام یا موارد دیگر را برای مشتریان خاص سفارشی کنید.

5. ساخت شمع معطر

شمع ها همچنین محصولات محبوب مردم برای خرید در سایت ها هستند. می توانید برخی وسایل اساسی را خریداری کرده و رایحه ها و طرح های خود را در خانه تهیه کنید.

6. لوازم بهداشتی ساز

به همین ترتیب، می توانید چند ماده اساسی را به همراه رایحه ها و سایر مواد قابل تنظیم برای تهیه صابون های دست ساز، لوسیون ها و سایر محصولات بهداشتی مخلوط کنید.

7. نقاش انتزاعی

اگر از نظر بصری تمایل بیشتری دارید، می توانید استودیوی نقاشی خود را در خانه ایجاد کنید و خلاقیت های اصلی خود را به صورت آنلاین بفروشید.

8. نوشتن متن های خطاطی

مردم همچنین هزینه کارهای هنری را که دارای خوشنویسی یا سایر حروف هنری است پرداخت خواهند کرد. یا حتی می توانید این کار را به عنوان سرویس سفارشی ارائه دهید.

9. هنرمند پرتره سفارشی

شما همچنین می توانید کارهای هنری سفارشی را به مشتریان آنلاین که می خواهند پرتره هایی از آنها یا خانواده آنها ترسیم یا نقاشی شود، ارائه دهید.

10. فروشنده کالاهای کاغذی

کالاهای کاغذی مانند دعوت نامه ها و کارت های یادداشت نیز می توانند محصولات محبوب دست ساز را ایجاد کنند که مردم می توانند به صورت آنلاین خریداری کنند.

کیف های دست ساز

11. سازنده کیف دستی

با طراحی کیف و کیف دستی دست ساز خود می توانید با مواد و سبک های مختلف واقعاً خلاق باشید.

12. طراح کلاه

یا می توانید از نخ، پشم گوسفند، پارچه یا مواد دیگر کلاه درست کنید.

13. دوخت روسری

روسری همچنین می تواند محصولات دست ساز عالی را برای فروش آنلاین ایجاد کند.

پیشنهاد می کنم بخوانید : 11 ایده برای راه اندازی کسب و کار

14. تزیینات مو

اگر می خواهید محصولات متنوعی تولید کنید، می توانید یک سری وسایل تزیینی مو از سنجاق های کوچک گرفته تا سربندهای تزئینی ایجاد کنید.

15. گلدوزی سفارشی

شما همچنین می توانید انواع مختلفی از محصولات پارچه ای را با شروع تجارت گلدوزی آنلاین خود سفارشی کنید.

16. بافنده / قلاب بافی

اگر اهل بافتنی هستید، می توانید انواع مختلفی از محصولات را برای فروش ایجاد کنید، از روسری گرفته تا پتوهای بزرگ و می توانید همین کار را با قلاب بافی انجام دهید.

عروسک های دست ساز

17. اسباب بازی پارچه ای

یا می توانید اسباب بازی های کودکان را از پارچه، مواد پر شده و انواع مختلفی از مواد تهیه کنید که می توانید در فروشگاه های صنایع دستی معمولی پیدا کنید.

18. مجسمه ساز

مجسمه سازی یکی دیگر از روش های محبوب ساخت محصولات دست ساز است. شما می توانید خاک رس و سایر موادی را که نیازی به کوره یا تجهیزات تخصصی دیگری ندارند خریداری کنید، بنابراین می توانید کارهای خاتمه یافته خود را درست از خانه انجام دهید.

19. قاب عکس

سپس می توانید قاب های دست ساز را که از پلاستیک، چوب یا مواد دیگر ایجاد می کنید بفروشید. یا حتی می توانید از مشتریان بخواهید که برای شما عکس یا کارهای هنری ارسال کنند تا بتوانید یک قاب سفارشی در اطراف آن ایجاد کنید.

20. طراحی کاور گوشی

در حال حاضر لوازم جانبی فنی مانند قاب گوشی بسیار مورد تقاضا هستند. بنابراین می توانید نسخه های ساده را خریداری کرده و سپس با استفاده از لوازم مختلف آن ها را تزئین کنید.

21. سبدباف

برای بیشتر کارآفرینان به سبک قدیمی، شما همچنین می توانید با فروش سبدهایی که دستی می بافید، تجارت خود را شروع کنید.

22. سرویس سبد هدیه

یا می توانید فروشگاه خود را راه اندازی کنید که سبدهای هدیه با سبد دست ساز و سایر محصولات داخل آن را می فروشد.

23. هنرمند فیبر

یا می توانید از نخ، پشم و الیاف دیگر برای ساختن هنرهای دیواری بافته شده استفاده کنید که می توانید آنها را به عنوان یک محصول تمام شده بفروشید.

24. لحاف

اگر به ایجاد محصولات دست ساز بزرگتر علاقه دارید، می توانید لحاف خود را با پارچه، الیاف و چرخ خیاطی بسازید.

اسکرپ بوک دست ساز

25. اسکرپ بوک

اگر می خواهید به افراد در حفظ خاطرات خاص کمک کنید، می توانید یک تجارت اسکرپ بوک را شروع کنید که در آن الگوها یا حتی صفحات سفارشی را ارائه می دهید.

26. مهره ساز

یا می توانید از خاک رس، شیشه یا انواع مواد دیگر مهره درست کنید و به سازندگان جواهرات بفروشید.

27. صحافی کتاب

اگر می خواهید کتاب یا مجله بفروشید، در واقع می توانید جلد خود را با استفاده از مواد اولیه هر فروشگاه صنایع دستی ایجاد کنید.

28. منبت کار

محصولات چوبی بزرگ مانند مبلمان ممکن است برای بسیاری از کارآفرینان مستقر در خانه کمی سخت باشد. اما شما می توانید محصولات کوچکتر مانند دستگیره های چوبی را فقط با چند مورد از چوب بتراشید.

29. آب نبات ساز

شما همچنین می توانید محصولات آب نبات خود را درست در آشپزخانه خود تهیه کنید و سپس آنها را برای فروش بسته بندی کنید.

30. طراح لباس عروسک

اگر می خواهید لباس درست کنید اما با پارچه های کوچکتر و سایر مواد کار می کنید، می توانید لباس هایی متناسب با عروسک های محبوب بسازید و سپس آن قطعات را به صورت آنلاین بفروشید.

31. بلاگر دست ساز

یا می توانید در مورد تجارت دست ساز خود وبلاگی راه اندازی کنید و از طریق تبلیغات، پیوندهای وابسته یا روش های دیگر درآمد کسب کنید.

 

ما می توانیم به شما کمک کنیم تا کسب و کار خود را اصولی راه اندازی کنید و به بالاترین درآمد برسید. برای شروع می توانید از دیگر مقالات آموزشی بیزینس کوچینگ و یا دوره رایگان ما دیدن کنید. محمدرضا سلطانی، بیزینس کوچ حرفه ای در کنار شما است.

 

دیدگاهتان را بنویسید